म्यासुप भर्सनमा ‘कल्ले बोलायो’ सार्वजनिक

काठमाडौं / गायक तथा संगीतकार रुद्र जीएमको स्वरमा म्यासुप भर्सनमा ‘कल्ले बोलायो’ बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ ।

यो समाचार तयार पारुञ्जेल एक करोडको हारहारीमा यस अघिको ‘कल्ले बोलायो’ गीत युटयुबमा भ्युज पुगेको छ । जसमा जीएमको आपनै शब्द संगीत रहेको छ भने उक्त गीतको सम्पूर्ण रेकर्डडिङ कार्य शंकारा डीजीटल स्टुडियो बागबजारमा भएको थियो ।

म्यासुप भर्सनको गीतमा पनि जीएमकै शब्द, संगीत र एरेञ्ज रहेको छ भने मिक्सिङ कुमार सानु पुन र रेकर्डडिष्ट सागर पुनको रहेको छ । हास्या टेलिसियल ‘ल्याप्चे’का निर्देशक तथा ‘सरी ल’ र ‘फनफनी’ का हास्य कलाकार प्रकाश लिम्बूको निर्देशन रहेको भिडियोमा रुद्र जीएम र ‘बिनायो कङकङ’ को मोडल सोनिया लिम्बूको अभिनय रहेको छ । बिबी लिम्बू र पर्शु थलङको छायांकन, र सम्पादन बिबी लिम्बूले गरेका हुन् । उक्त भिडियो रेन्बो रेज मिडिया प्रा।लि। द्धारा निमार्ण कार्य गरिएको हो ।

भिडियो…..


प्रतिक्रिया दिनुहोस्