२४ घण्टा देखि ननिदाएका शाहरुख खान, जीत पछि भने– अब निदाउन सक्दिन

बलिउडका किङ खान र आईपीएल फ्रेन्चाइजी कोलकाता नाइट राइडर्सका मालिक शाहरुख खान यतिबेला फिल्म ‘जीरो’ को शुटिङमा व्यस्त छन्। यही कारण शाहरुख खान बारम्बार आईपीएलको खेल हेर्न स्टेडियमसम्म पुग्न पाउँदैनन्।

शनिबार हैदराबाद विरुद्धको खेलमा जीत हासिल गरेसँगै कोलकाताको टीम प्लेअफमा पुगेको छ। जीतपछि शाहरुख खानले भावुक बनाउने ट्वीट गरे।

शाहरुख खानले जीतपछि आफू २४ घण्टादेखि जागै रहेको बताए। उनले ट्वीट गर्दै भनेका छन्, ‘यो खुशी हेर्नलाई २४ घण्टादेखि जागै छु। धन्यवाद दिनेश कार्तिक, प्रसिद्ध कष्णा (वेल डन योङ म्यान) र सुनील नारायण त सुनील हुन्। धेरै खुशी छु। अहिले सुत्न पाउँदिन।’

कोलकाता नाइट राइडर्सले हैदराबादलाई पाँच विकेटले पराजित गर्दै प्लेअफमा आफ्नो स्थान सुरक्षित गरेको छ। दुई पटकको च्याम्पियन कोलकाताले यो पटक गौतम गम्भीरको ठाउँमा दिनेश कार्तिकलाई कप्तान बनाएको छ र, युवा खेलाडी खेलाडीले प्लेअफमा ठाउँ पक्का गरेका छन्।

-एजेन्सी


प्रतिक्रिया दिनुहोस्