“मैले कल्पनै गरेको थिईन्” र “कति निस्चल छौ” बाट उदाउँदै दिब्या

-अरुण पोष्ट संवाददाता

 काठमाडौं, ३० जेष्ठ / ताप्लेजुकी दिब्या लिम्बु भगिराज राईको अजम्बरी हाम्रो माया एल्बमको दुई ओटा गीत बाट मोड्लिङ क्षेत्रमा डेब्यू गर्दैछिन् । सुन्दर कोरियन लूक्स भएकी उनि निकै राम्रो नृत्य गर्छिन । उनि खास गरि डान्सर साथै डान्स कोरियोग्राफर हुन् । उनिले पूर्वाञ्चल ब्यापि सन्दकपूर डान्स स्टार २०६९ को अर्वाड समेत हात पारेकी छिन् । काठ्माण्डौमा बस्दै आएकी उनि अहिले मोड्लिङ तथा पोटो सुटमै ब्यास्त छिन् ।

गायक दिपक लिम्बु र गाईका बिस्नु चेम्जोङको स्वरमा सजिएको कुनै समयको निकै लोकप्रिय गीत “मैले कल्पनै गरेको थिईन्” त्यस्तै राजेसपायल राई र अञ्जु पन्थको “कति निस्चल छौ” बोलको गीतमा उनिले मोड्लिङ गरेकी छिन् । राहुल बोगि राईको लगानि तथा भगिराज राईको निर्देशनमा यी दुई र अन्य तीन गरि जम्मा पाँच ओटा गीतको भिडियो एकै पटक छायांकन भएको छ । यी सबै भिडियो नेपाल भन्दा बाहिर आसाम र मणिपूर छायांकन भएको छ । “मैले कल्पनै गरेको थिईन्” बोलको गीतमा शब्द संगीत भत्त सुनुवारको रहेको छ । यो गीतको भिडियोमा उनिले राहुल बोगि राईसँग रोमान्स गरेकी छिन् । त्यस्तै “कति निस्चल छौ” मा पनि राहुल सँगै रोमान्स गरेकी छिन् ।

मोडल दिब्याले मोड्लिङ गरेको यी दुबै भिडियोमा आसाम, मणिपूरका निकै सुन्दर दृष्यहरु देखाइएको छ । कुनै समयको लोकप्रिय गीतहरु र नव कलाकारहरुको दमदार प्रस्ततीले गर्दा पक्कै पनि दर्शक श्रोताले यो भिडियो रुचाउनेछन भन्ने आशा गर्न सकिन्छ । यो भिडियोका सम्पुर्ण टिम र मेडेल दिब्या लिम्बुलाई सफल्ताको शुभकामना ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस्